
Маточина задня FORD Mondeo універсал з 1993 р.в., з ABS . NTY
2 560 ₴
- В наявності
- Код: 5027624
+380 (96) 133-47-69
консультант- +380 (66) 735-39-31консультант
- +380 (68) 096-18-26консультант
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маточина задня FORD Mondeo універсал з 1993 р.в., з ABS . NTY
Характеристики
| Вага | 3,28 кг |
| Висота 1 | 63,2 мм |
| Висота паковання | 14 см |
| Довжина паковання | 16,5 см |
| Зовнішній діаметр 1 | 136 мм |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 16,5 см |
Оригінальні номери
- FORD 5027624, 93BX1A049DA
Застосовність
- FORD MONDEO I Turnier (BNP), MONDEO II Turnier (BNP)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | NTY |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | KLT-FR-027 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 1993, 1994, 1995, 1996, 1997 |
| Кросс-номери | FORD 5027624, 93BX1A049DA |
| Місце встановлення | Задня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Mondeo |
| Марка | Ford |
| Сумісність з: | Ford MONDEO I Kombi (BNP) 1993-1996 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 560 ₴


